Angielski dla dzieci – najlepsza inwestycja w przyszłość!

Trwają zapisy do nowych grup w otwartym niedawno Centrum Helen Doron English – szkoły języka angielskiego dla dzieci w każdym wieku.

Brytyjska lingwistka Helen Doron, zainspirowana sposobem uczenia gry na skrzypcach stworzonym przez doktora Suzuki, opracowała własną metodę nauki angielskiego dla dzieci. Wychodząc z założenia, że dla najmłodszych najważniejsza jest zabawa, stworzyła nowy sposób wspomagania rozwoju umiejętności językowych. Metoda ta wykorzystuje naturalną u dzieci chęć poznawania świata i ich fenomenalne zdolności uczenia się.

Szkoły działające pod tym szyldem od 30 lat są światowym liderem w nauczaniu dzieci i młodzieży, ucząc języka angielskiego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Im wcześniej rozpoczniemy naukę tym lepiej. Nie warto więc z tym zwlekać. Rozwijające się dziecko uczy się używać swoich zmysłów, manipulować przedmiotami, poznaje podstawowe relacje społeczne, przyswaja znaczenie słów, które wypowiadają rodzice, a jego aparat mowy dostosowuje się do obecnych w rodzimym języku dźwięków. Nauka języka ojczystego zajmuje 2-3 lata. W tym czasie jego umysł jest niezwykle chłonny, a liczba dźwięków i słów, które może sobie przyswoić – praktycznie nieograniczona. Małe dziecko czerpie z otoczenia, ile tylko może. Jest to najlepszy okres, by uczyć je obcego języka.

W Helen Doron English nauka odbywa się poprzez wszystkie zmysły. Kreowane jest anglojęzyczne środowisko, w którym małe dzieci naturalnie przyswajają prawidłową wymowę i ćwiczą pierwsze angielskie zdania.

Starsze dzieci i młodzież doskonalą umiejętność spontanicznej komunikacji, czytanie i pisanie, znajomość struktur gramatycznych. Skutecznie! Dowodem tego są ich znakomite wyniki na olimpiadach językowych i egzaminach Cambridge.

Szkoły Helen Doron oferują pełen zakres kursów językowych dla uczniów od 3. miesiąca do 19. roku życia.

Tarnobrzeskie Centrum Helen Doron English mieści się  przy ulicy Piłsudskiego 10B (I piętro). Więcej informacji na: https://helendoron.pl/tarnobrzeg/

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CKzUEEkYYGs[/youtube]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *