W Tarnobrzegu otwarto Centrum Helen Doron English. Uczą angielskiego nawet kilkumiesięczne dzieci!

Helen Doron English Tarnobrzeg DSC_0891 (Kopiowanie)

15 września w Tarnobrzegu otwarto Centrum Helen Doron English. To wyjątkowa szkoła językowa, której uczniami mogą zostać nawet kilkumiesięczne dzieci!

W metodzie Helen Doron uwzględnia się różnorodne style uczenia się. Wykorzystuje się gry, zabawy, muzykę, ruch do tego by wzmocnić w dziecku naturalną chęć nauki nowych rzeczy i przyswajania języka. Ta międzynarodowa sieć szkół językowych obecna jest w ponad 30 krajach. W Polsce z jej pomocą uczy się 26 tysięcy dzieci.

Nasza matoda nauczania jest wyjątkowa. Uczymy już bardzo małe dzieci – od trzeciego miesiąca życia. Bazujemy na tym, że tak małe dzieci mają zdolność naśladowania zachowań dorosłych i dźwięków – mówi Anna Obrusiewicz, dyrektor Centrum Helen Doron English w Tarnobrzegu, magister Filologii Angielskiej, licencjonowany nauczyciel Helen Doron. – Uczymy w bardzo małych grupach. Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom w zajęciach. Mogą siedzeić obok nich na krześle albo na dywanie. Dzięki temu dzieci czują się bezpiecznie. Osoby, ktore chciałyby przekonać się jak to działa powinny do nas zadzwonić i umówić się na lekcję próbną. W pierwszej lekcji można wziąć udział bezpłatnie. Później można się zastanowić, czy podoba nam się ta metoda.

Centrum mieści się  przy ulicy Piłsudskiego 10B (I piętro). Więcej informacji na: https://helendoron.pl/tarnobrzeg/

Helen Doron tarnobrzeg Helen Doron tarnobrzeg

Helen Doron tarnobrzeg Helen Doron tarnobrzeg

1 Comment

  1. Anna

    Zapowiada się naprawdę fajna szkoła! Można przyjść nawet z kilkumiesięcznym dzieckiem.

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *