Dziś poznamy Miss Lata 2017. O tytuł powalczą finalistki Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego

miss lata 2017

28 kandydatek walczy O tytuł Miss Lata 2017 w plebiscycie organizownym przez „Echo Dnia” walczy 28 kandydatek – w tym laureatki i finalistki tegorocznych Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego.

O tym kto zdobędzie tytuł przesądzą po połowie punkty z głosowania jurorów podczas finału oraz Państwo – czytelnicy „Echa Dnia”.

Głosować można na trzy sposoby. Pierwszy za pomocą SMS-ów. Pod numer 72355 wysyłamy SMS o treści miss.numer kandydatki, na przykład miss.99 (koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT; zasady głosowania SMS znajdują się przy prezentacji każdej kandydatki). Swoje poparcie można wyrazić także głosując za pośrednictwem facebooka oraz portalu www.echodnia.eu. Oddane głosy zostaną przeliczone na punkty w następujący sposób: 1 SMS = 10 głosów, 1 głos przez facebook = 2 głosy, 1 głos na portalu www.echodnia.eu – 1 głos.
Głosowanie rozpoczęło się we wtorek, 22 sierpnia, a zakończy się podczas finałowej zabawy, w sobotę, 26 sierpnia, o godzinie 19 (start imprezy o godzinie 18). Impreza odbędzie się na kieleckim rynku.

Prezentacje kandydatek znajdziecie tutaj: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/plebiscyt/miss-lata-2017-final,40113,t,id.html


Zobacz także:

Andżelika Łach Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017! [ZDJĘCIA]

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

Studiuj w Tarnobrzegu – w jednej z najlepszych uczelni niepublicznych w kraju!  


Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 – Andżelika Łach:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *