Andżelika Łach Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017! [ZDJĘCIA]

Andżelika Łach zdobyła tytuł Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017! Za dwa tygodnie w Kielcach powalczy o tytuł Miss Lata 2017!

Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 ma 23 lata i pochodzi z Cikowic w okolicy Bochni w województwie małopolskim. Tytuł pierwszej Wicemiss Jeziora Tarnobrzeskiego po raz drugi przypadł Paulinie Szałaj z Żabna w gminie Radomyśla nad Sanem. Drugą Wicemiss została Ukrainka Ludmyla Miakush, mieszkająca w Tarnobrzegu i studiująca w tamtejszej Społecznej Akademii Nauk.

Organizatorem wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 były redakcje Echa Dnia i portalu tarnobrzeskie.eu, przy współudziale Prezydenta Miasta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba, Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego Pawła Bartoszka, Tarnobrzeskiego Domu Kultury i Jacht Klubu Kotwica – zarządcy Mariny Tarnobrzeg.


Zobacz także:

Pokaz mody na statku! Zapraszamy na imprezę pod haslem Moda z nurtem Wisły! [W OKOLICY]

Zobacz nowy film promujący tyrolkę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [WIDEO]

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!


Medialnie imprezie patronowały: Radio Leliwa , Nadwisla24.pl i Telewizja Lokalna. Imprezę wsparli także właściciele największego w Polsce Wodnego Parku Rozrywki Water Fun nad Jeziorem Tarnobrzeskim i Tawerny Bocianówka. W przerwach pomiędzy występami finalistek konkursu na scenie można było podziwiać popisy wokalne Adama Szczypienia z Gorzyc.

Zdobywczynie tytułów zakwalifikowały się do udziału w wielkim finale wyborów Miss Lata 2017 Echa Dnia, który odbędzie się 26 sierpnia na Rynku w Kielcach. Spotkają się tam finalistki wyborów zorganizowanych na kilkunastu kąpieliskach. Nagrodą dla Miss Lata 2017 będzie między innymi skuter.

Dzikie karty powalające na występ w kieleckim finale otrzymały także: Aleksandra Duma z Wrzaw (powiat tarnobrzeski), Agata Ślęzak z Dymitrowa Małego (powiat tarnobrzeski) i Agnieszka Dereń z Grębowa (powiat tarnobrzeski).

Zdjęcia z imprezy znajdziecie także tutaj: 

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/a/andzelika-lach-z-tytulem-miss-jeziora-tarnobrzeskiego,12361350/

http://nadwisla24.pl/2017/08/13/andzelika-lach-miss-jeziora-tarnobrzeskiego-2017-fotoreporaz-oraz-video-hd/

2 Comments

  1. Pingback: Kino letnie w Sandomierzu - w sierpniu i wrześniu. Sprawdź repertuar! [W OKOLICY]

  2. Pingback: Dni Konopi 2017 w Kurozwękach. Sprawdź program! [W OKOLICY] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *