Zgłoś się do konkursu! Zostań Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 i Miss Lata 2017!

miss jeziora tarnobrzeskiego 2017 (1) (Kopiowanie)

Wciąż możecie zgłosić się do zaplanwanego na niedzielę 13 sierpnia konkursu piękności – Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017 w ramach cyklu Miss Lata 2017.

Wziąć udział w konkursie mogą wszystkie pełnoletnie panie – bez względu na stan cywilny, miejsce zamieszkania i wiek oraz dziewczęta w wieku od 16-stego roku życia, które przedstawią pisemną zgodę od rodziców/opiekunów.

Zgłoszenia do konkursu: mailowo na adres miss@tarnobrzeskie.eu, pod numerami telefonów 697 770 560, 606 206 945 w dniu wyborów w namiocie obok sceny – od godziny 14. Kandydatki muszą mieć ze sobą strój kąpielowy oraz inny dowolny strój.


Zobacz także:

Pokaz mody na statku! Zapraszamy na imprezę pod haslem Moda z nurtem Wisły! [W OKOLICY]

Zobacz nowy film promujący tyrolkę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [WIDEO]

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!


Przyznane zostaną tytuły Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2017, tytuły Wicemiss a także tytuły komplementarne. Wszystkie laureatki automatycznie zakwalifikują się do udziału w wielkim finale wyborów Miss Lata 2017, który odbędzie się 26 sierpnia na Rynku w Kielcach. Spotkają się tam finalistki wyborów zorganizowanych na kilkunastu kąpieliskach. Nagrodą dla Miss Lata 2017 będzie skuter, będzie również wiele innych nagród!

Organizatorem konkursu jest Echo Dnia oraz portal tarnobrzeskie.eu przy współpracy miasta Tarnobrzeg, Powiatu Tarnobrzeskiego, Tarnobrzeskiego Domu Kultury, Jacht Klubu Kotwica i Tawerny Bocianówka. Początek imprezy na terenie Mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim o godznie 15.

miss jeziora tarnobrzeskiego 2017 (1) (Kopiowanie)

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *