W sobotę I Inauguracyjny spływ kajakowy na trasie Tarnobrzeg – Sandomierz

Stowarzyszenie PIKAJRO zaprasza na I Inauguracyjny spływ kajakowy na trasie Tarnobrzeg – Sandomierz – w sobotę 12 sierpnia. 

Zbiórka w dniu 12.08.2017r. o godz. 10.00 przy przeprawie promowej w Tarnobrzegu. Koszt uczestnictwa w spływnie wynosi 40 zł. W ramach tej kwoty: kajak, wiosło, kamizelkę asekuracyjną, ubezpieczenie NNW, transport, ognisko z pieczeniem kiełbasy.

Chęć uczestnictwa należy zgłosić na adres e-mail: mbabiak@pikajro.tarnobrzeg.pl bądź na adres pocztowy Stowarzyszenie PIKAJRO ul. Marczaka 9/49A 39-400 Tarnobrzeg. Szczegóły na stronie internetowej www.pikajro.tarnobrzeg.pl

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017″ dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.


Zobacz także:

Zostań Miss Jeziora Tarnobrzeskiego i Miss Lata 2017! W finale do wygrania będzie skuter!

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

Nie będzie opłat za wjazd nad jezioro – po godzinie 18!


Inauguracyjny spływ kajakowy na trasie Tarnobrzeg - Sandomierz (2) Inauguracyjny spływ kajakowy na trasie Tarnobrzeg - Sandomierz (2)

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *