Zostań Miss Jeziora Tarnobrzeskiego i Miss Lata 2017! W finale do wygrania będzie skuter!

miss lata 2017 miss jeziora tarnobrzeskiego

13 sierpnia nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędzie się konkurs piękności – Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego w ramach cyklu Miss Lata 2017. Organizatorem jest Echo Dnia oraz portal tarnobrzeskie.eu

Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich pań – bez względu na stan cywilny, miejsce zamieszkania czy liczbę posiadanych dzieci. Do udziału w zabawie zachęcamy również dziewczęta w wieku od 16-stego roku życia, które przedstawią pisemną zgodę od rodziców/opiekunów.

Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszych kobiet tego lata. Przyznane zostaną tytuły Miss Jeziora Tarnobrzeskiego, tytuły Wicemiss a także tytuły komplementarne. Jury będzie mogło również przyznać dzikie karty.

Wszystkie laureatki automatycznie zakwalifikują się do udziału w wielkim finale, który odbędzie się 26 sierpnia na Rynku w Kielcach. Spotkają się tam finalistki wyborów zorganizowanych na kilkunastu kąpieliskach. Nagrodą dla Miss Lata 2017 będzie skuter, będzie również wiele innych nagród!

Zatem… widzimy się 13 sierpnia nad Jeziorem Tarnobrzeskim (szczegóły wkrótce). Od kandydatek wymagamy, by miały ze sobą strój kąpielowy.

Cechy pożądane to poczucie humoru i dystans do świata. Zgłoszenia do konkursu: mailowo na adres miss@tarnobrzeskie.eu, pod numerami telefonów 697 770 560, 606 206 945 w dniu wyborów w namiocie obok sceny – od godziny 14.


Zobacz także:

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

Strasznie Fajny Festiwal. Zdjęcia Bogdana Myśliwca!

Ostatnia niedziela lipca nad jeziorem. Tłumy na plaży! [ZDJĘCIA]


 

4 Comments

  1. FazZi

    Co to się stało że nie ma już tego co w poprzednich latach?

    Reply
  2. Pingback: Kolejny Jarmark Dominikański za nami [ZDJĘCIA] - tarnobrzeskie.eu

  3. Pingback: W sobotę I Inauguracyjny spływ kajakowy na trasie Tarnobrzeg - Sandomierz - tarnobrzeskie.eu

  4. Pingback: Zobacz nowy film promujący tyrolkę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [WIDEO] - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *