Nie trać czasu na wizytę u kosmetyczki. Zaproś Mobilne Studio Urody Prestige do swojego domu!

Żyjesz w pośpiechu, dużo pracujesz lub uczysz się i starasz każdą wolną chwilę wykorzystać jak najlepiej? A może po prostu nie lubisz tracić czasu? Szkoda ci go na stanie w korkach, czekanie na autobus? To między innymi dla Ciebie powstało Mobilne Studio Urody Prestige.

Nie musisz jechać do kosmetyczki, żeby skorzystać z jej usług. Ona może przyjechać do Ciebie! Wystarczy umówić się na wizytę – na dzień i godzinę. I jeszcze pięć minut przed nią można zajmować się spokoje swoimi sprawami. Mobilna kosmetyczka wykona u nas w domu – w kuchni, w sypialni, w salonie – te same usługi, po które musielibyśmy wybrać się do salonu.

Oferuję szeroki wachlarz zabiegów – między innymi oczyszczanie i pielęgnacja twarzy, zabiegi ujędrniające skórę, manicure, pedicure, stylizacja paznokci, profesjonalny makijaż ślubny i okolicznościowy. W pakiecie z oszczędnością czasu, który trzeba by poświęcić na wyprawę do stacjonarnego salonu. Stawiam na wygodę moich klientek, pracując także w niestandardowych porach – mówi Ewa Zasuwa, właścicielka działającego na terenie Tarnobrzega i okolic Mobilnego Studia Urody Prestige. – To oferta dla wszystkich kobiet, które cenią swój wolny czas lub po prostu mają bardzo mało czasu dla siebie. Dla zapracowanych bizneswoman i dla matek, które – dosłownie – całe dnie spędzają z wesołymi urwisami. Dla wszystkich pań, które czas jaki musiałyby poświęcić na dojazd do kosmetyczki wolą przeznaczyć na relaks, sport czy po prostu spędzić z bliskimi.

 

Nigdzie nie będziesz czuć się tak komfortowo, jak we własnym domu. Będąc sam na sam z kosmetyczką łatwiej jest opowiedzieć o swoich problemach związanych z urodą i wątpliwościach. Taka swoboda dla wielu kobiet także jest bardzo ważna.

Z resztą najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Wystarczy zadzwonić do pani Ewy pod numer 884 393 696 i zapytać o wolny termin – taki, jaki Wam pasuje. A później zająć się codziennymi sprawami – czekając aż zadzwoni dzwonek do drzwi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *