Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków 2017 na ulicach Tarnobrzega i Sandomierza [MIASTO][W OKOLICY]

W czwartek 29 czerwca ulicami Tarnobrzega i Sandomierza przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków 2017. 

Miasta te znalazły się na trasie III etapu wyścigu z Radomia do Stalowej Woli. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków  2017 w Tarnobrzegu to nie tylko zmagania zawodowych kolarzy, ale także atrakcje mieszkańców miasta. Będą konkursy rowerowe dla dzieci i młodzieży. A dorośli będą mogli wziąć udział w prawdziwym treningu kolarskim na rowerach stacjonarnych.

Wszystko to odbywać się będzie w pobliżu lotnej premii na ul. Mickiewicza, na wysokość fontanny przy Urzędzie Miasta. Kolarze wjadą do Tarnobrzega od strony Sandomierza. Przejadą ul. Warszawską, by w centrum Miasta skierować się ul. Sandomierską wprost na Pl. Bartosza Głowackiego, skąd będzie już blisko do punktowanego sprintu przy fontannie. Tuż za lotną premią kolarze skręcą w lewo w ul. Wyspiańskiego. Potem skręcą w ul. Sikorskiego i Sienkiewicza, aby udać się na metę etapu w Stalowej Woli. Pojawią się tutaj pomiędzy godziną 16.00 a 17.00.


Zobacz także:

Niedziela nad jeziorem. Zabawa w Wodnym Parku Rozrywki i plażing [ZDJĘCIA]

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

W Tarnobrzegu powstała fabryka czekolady! [ZDJĘCIA]


Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków 2017 na ulicach Tarnobrzega i Sandomierza [MIASTO][W OKOLICY]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *