Trwa budowa Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim! ZDJĘCIA, CENY, GODZINY OTWARCIA!

Rozpoczęła się budowa Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim! Będzie można z niego korzystać od niedzieli 25 czerwca. 

Będzie to największa tego typu atrakcja w Polsce! W ulokowanej na wodzie dmuchanej krainie zabawy będą trampoliny, ścianki do wspinaczki, huśtawka i tor przeszkód. Całość zajmować będzie powierzchnię 2500 metrów kwadratowych!

Waterfun – Wodny Park Rozrywki będzie zlokalizowany przy wjeździe na teren akwenu – po lewej stronie, obok bazy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ratowników i policji. Będzie czynny codziennie od godziny 10 do 20 (o ile będzie odpowiednia pogoda). Cena za jedną godzinę zabawy na nim to 35 złotych. Większe grupy będą jednak mogły liczyć na zniżki.

Nad bezpieczeństwem osób korzystających z tej atrakcji czuwać będą ratownicy – na co dzień dwóch, a w weekendy trzech. Dzieci do 13 roku życia na terenie parku będą mogły przebywać tylko pod opieką osoby dorosłej. Wchodząc na jego teren otrzymają kamizelki ratunkowe.

Wielkie otwarcie Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim zaplanowano na niedzielę 25 czerwca. W programie konkursy z nagrodami z zabawa z Dj-em! Więcej szczegółów podamy wkrótce!

Poniżej kilka zdjęć z pierwszego dnia budowy Wodnego Parku Rozrywki nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Postęp prac możecie śledzić na żywo poprzez obraz z kamerki MOSiR-u: WODNY PARK ROZRYWKI NA ŻYWO!


Zobacz także:

Moc imprez w Sandomierzu. Sprawdź kalendarz imprez 2017!

W ostatni weekend lipca Strasznie Fajny Festiwal S16 nad Jeziorem Tarnobrzeskim!

Dni Baranowa Sandomierskiego 2017 – sprawdź program! [W OKOLICY] 

7 Comments

 1. Igor

  Super , cos się w końcu dzieje , mi się podoba

  Reply
 2. Agata

  Wszystko dobrze i pięknie, ale nikt nie pomyślał, planując lokalizację, że niepełnosprawni w tej sytuacji nie będą mogli korzystać ze zjazdu, który zastawia cała infrastruktura parku. Chyba cos nie jest w porządku.

  Reply
 3. Pingback: Noc Świętojańska w Zamku Dzikowskim. Tarnobrzeskie Historyje [MIASTO] - tarnobrzeskie.eu

 4. Ble

  35 zeta za co ?? za ponton >??

  Reply
 5. Pingback: American Monster Truck Motor Show w Tarnobrzegu. Zobacz popisy kaskaderów światowej klasy! [MIASTO] - tarnobrzeskie.eu

 6. Pingback: Czas na wielkie żarcie! Festiwal Foodtracków w Stalowej Woli [W OKOLICY] - tarnobrzeskie.eu

 7. jola

  widziałam dziś jak to ma byc największe w Polsce to d…y nie urywa….

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *