W parku miejskim w Stalowej Woli powstanie wodny plac zabaw? Zobacz wizualizację! [W OKOLICY]

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereży zdradził, że w kierowanym przez niego magistracie od kilku miesięcy trwają prace nad stworzeniem nowej oryginalnej atrakcji dla dzieci. Wodny park zabaw miałby powstać w parku miejskim.

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny zdradził, że w kierowanym przez niego magistracie od kilku miesięcy trwają prace nad stworzeniem nowej oryginalnej atrakcji dla dzieci. Wodny plac zabaw miałby powstać w parku miejskim. 

„Wodny plac zabaw w parku miejskim stworzy niesamowite możliwości do zabawy w wodzie dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo projektowane miejsce zawiera inne ciekawe elementy sportowe i rekreacyjne, które zamienią część naszego parku miejskiego w wielopokoleniową strefą aktywności sportowej. Wszystkie elementy infrastruktury oraz elementy zabawowe zostały wkomponowane w istniejącą zieleń parkową tak, aby szanować drzewa, które pięknie wpisują się w całość projektu. Oprócz elementów do zabawy wodą w brodziku oraz innych elementów sportowych w tym miejscu powstanie zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne” – napisał a swoim profilu na Facebooku. 


Zobacz także:

Doda i Czadoman gwiazdami Dni Grębowa 2017

11 czerwca Dzikowski Festiwal Nalewek 2017 w Zamku Dzikowskim


Stalowa Wola stara się o duże dofinansowanie ze środków zewnętrznych na realizację tego projektu.

Wodny plac zabaw w parku miejskim w Stalowej Woli miałby wyglądać tak:

wodny plac zabaw w parku miejskim w stalowej woli

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *