Dmuchany zamek, darmowe lody, konkursy – świętuj Dzień Dziecka w Parku Handlowym Tarnobrzeg!

Dzień dziecka w parku handlowym tarnobrzeg

Świętuj Dzień Dziecka w Parku Handlowym Tarnobrzeg! W niedzielę 28 maja zapraszamy wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy!

Czekać będą na nie liczne darmowe atrakcje: 500 porcji lodów, latające balony, dmuchany zamek, animacje, konkursy z nagrodami oraz degustacje w Delikatesach Centrum. Impreza potrwa od godziny 12.00 do 18.00.

Park Handlowy Tarnobrzeg – ul. Kwiatkowskiego 8.

Dzien dziecka w parku handlowym tarnobrzeg

Park Handlowy Tarnobrzeg to nowoczesne centrum handlowe znajdujące się przy ul. Kwiatkowskiego 8 w Tarnobrzegu. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 6000 m2 co czyni Park największym obiektem handlowym w mieście. Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie Parku znajduje się plac targowy cieszący się dużą popularnością wśród klientów z całego regionu.

Park Tarnobrzeg to miejsce skupiające sklepy znanych i popularnych marek z branży spożywczej, odzieżowej, obuwniczej i RTV. Uzupełnieniem oferty są punkty usługowo – handlowe należące do lokalnych najemców. Dla klientów Parku przeznaczony jest wygodny parking oraz udogodnienia niespotykane w tego typu obiektach. Więcej informacji: http://www.parktarnobrzeg.pl/

artykuł sponsorowany

2 Comments

  1. Pingback: II Piknik Rodzinny Motocykliści Dzieciom w Tarnobrzegu - tarnobrzeskie.eu

  2. Pingback: Zapisz się na bieg ekstremalny nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Atrakcyjne nagrody! - tarnobrzeskie.eu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *