Juwenalia Społecznej Akademii Nauk 2017 odbędą się nad Jeziorem Tarnobrzeskim

20 maja nad Jeziorem Tarnobrzeskim obędą się Juwenalia Społecznej Akademii Nauk 2017. Co w programie? Między innymi rozmaite gry i zabawy, specjały grillowe oraz szwedzki stół przyszykowany przez wyśmienitych kucharzy z Tawerny Bocianwówka oraz pokaz fajerwerków.

O muzyczną oprawę imprezy zadba DJ Łukasz, który – jak zapewniają organizatorzy imprezy – zaserwuje z głośników mieszkankę zmysłowego popu, energicznego rocka, szorstko brzmiącego hip hopu, muzyki lat 80 i disco polo. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Hasło przewodnie imprezy brzmi „ W TĘ NOC SAN MA MOC!!!

A tak na Juwenalia Społecznej Akademii Nauk 2017 zapraszają studencie tej uczelni:

„Na dworze coraz piękniejsza pogoda, ciepłe,   słoneczne popołudnia aż się proszą, by je dobrze wykorzystać! Może właśnie Ty, nadal zastanawiasz się jak spędzić jedno z nich? Studiujesz w Społecznej Akademii Nauk i nie znasz zbyt wielu osób, a chciałbyś poznać i przekonać się, że to właśnie na SANie studiują najlepsi ludzie? Uczelniana SAN daje Ci do tego kolejną okazję, której nie możesz zmarnować! Już w najbliższym czasie  20 maja 2017 roku odbędą się Studenckie Juwenalia SAN! Gdzie? Oczywiście w najbardziej studenckiej plaży – plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Juwenalia Społecznej Akademii Nauk to historyczne a zarazem jedno z największych wydarzeń studenckich w Tarnobrzegu. Głównym celem jest, bowiem wspólna zabawa studentów, wykładowców i pracowników SAN. Chcemy, żeby razem słuchali muzyki, brali udział w konkursach, happeningach i śmiali się.

W tym roku maj nie tylko w pogodzie zapowiada się niesamowicie gorący. Organizatorzy tegorocznych Juwenaliów SAN w Tarnobrzegu dołożyli wszelkich starań, aby te Juwenalia były wyjątkowe zapewniając specjały grillowe oraz szwedzki stół przyszykowany przez wyśmienitych kucharzy z Tawerny Bocianwówka nad Jeziorze Tarnobrzeskim, gry i zabawy, scenki kabaretowe, pokaz fajerwerków. W muzycznej mieszance znajdą coś dla siebie zarówno fani zmysłowego popu, energicznego rocka jak i charyzmatycznego, szorstko brzmiącego hip hopu, muzyki lat 80, a także disco polo. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.  W muzyczne klimaty wprowadzi nas doskonały profesjonalny DJ Łukasz.

Wydarzenie jest doskonałą okazją, żeby, choć na chwilę się wyluzować i, dobrze się bawiąc, nabrać sił do nadchodzącej sesji. Świetna muzyka, pasjonujące konkursy z cennymi nagrodami w postaci FUKSÓW!!! i duża dawka pozytywnych emocji – tak w skrócie można opisać program tegorocznych Juwenaliów 2017 SAN w Tarnobrzegu

Studenci, studentki, reszta świata… Wielkimi krokami zbliża się największe święto studentów nie przegap tej okazji. Pozytywna energia niesiona przez dźwięki muzyki, świetna lokalizacja – Jezioro Tarnobrzeskie, moc atrakcji z myślą o każdym, ceniącym sobie zabawę z innymi zakręconymi ludźmi. To nas wyróżnia. Przyjdź i sam sprawdź!”
Juwenalia Społecznej Akademii Nauk 2017

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *