Druga edycja Festiwalu Siarki, Ognia i Bębnów S16 w ostatni weekend lipca

W ostatni weekend lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbywać się będzie druga edycja Festiwalu Siarki, Ognia i Bębnów S16. Nie możemy zdradzić jeszcze wszystkich szczegółów imprezy, ale – uchylając rąbka tajemnicy – możemy powiedzieć, że nieco zmieni ona swój charakter.

Nie zdradzę jeszcze jakie gwiazdy zagrają nad jeziorem podczas drugiej edycji festiwalu S16. Mogę jedynie powiedzieć, że szykujemy parę niespodzianek – w tym występ zagranicznej gwiazdy, znanej na całym świecie z letnich hitów minionego roku – mówi prezydent miasta Grzegorz Kiełb. – Myślę, że podczas tegorocznego festiwalu muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Będą też pokazy leserów, berliński lunapark, oraz przegląda branży perkusyjnej, warsztaty perkusje i tak dalej. Naprawdę dużo atrakcji.

Druga edycja Festiwalu Siarki, Ognia i Bębnów S16 będzie odbywać się 29 i 30 lipca na półwyspie, a nie – jak poprzednio – na terenie sąsiadującym z mariną. Jak tłumaczy prezydent: zmiana lokalizacji imprezy podyktowana jest przede wszystkim tym, że organizatorzy liczą na dużo większą frekwencję od tej ubiegłorocznej.

Na czas festiwalu na półwyspie działać będzie pole namiotowe. Imprezę na żywo relacjonować będzie telewizja Fokus TV.

Więcej informacji wkrótce.

A tak było rok temu:

festiwal s16 tarnobrzeg jezioro tarnobrzeskie festiwal s16 tarnobrzeg jezioro tarnobrzeskie atrakcje festiwalu siarki, ognia i bębnów jezioro tarnobrzeskie

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CQ2RjPh1Bb0[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vxpWHaxYW7I&t=2s[/youtube]

Więcej:

Festiwal S16 w obiektywie Radosława Delimaty [ZDJĘCIA]

Ogniste pokazy nad Jeziorem Tarnobrzeskim! [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *