SuperPKS’em z Tarnobrzega do Gdańska i z powrotem

Pasażerowie z Tarnobrzega i Sandomierza, którzy zechcą wybrać się do Warszawy, Elbląga czy Gdańska, będą mogli niebawem podróżować nowo uruchomioną linią obsługiwaną przez markę SuperPKS. To  świetne informacja – także dla tych, którzy znad morza czy z centralnej Polski zachcą przyjechać nad Jezioro Tarnobrzeskie czy do Królewskiego Miasta.

SuperPKS kursuje na linii Tarnobrzeg-Gdańsk raz dziennie – w każdą stronę. Podróż zaczyna się w Tarnobrzegu na dworcu autobusowym o godzinie 05:25. Pasażerowie w Tarnobrzegu mogą wsiąść jeszcze na dwóch przystankach – na ul. Sikorskiego III oraz Sikorskiego PKS.

Przyjazd do Gdańska zaplanowany jest na godzinę 17:38.

Kurs powrotny z Gdańska do Tarnobrzega rusza o godzinie 06:00 rano z przystanku Dworzec Autobusowy.

A tak do skorzystania z oferty nowej linii zachęca sam SuperPKS:

Dla większości z nas, zima nie jest ulubioną i wyczekiwaną porą roku. Nic dziwnego, minusowa temperatura za oknem nie zachęca większości z nas do wyjścia z domu. Zima jednak wcale nie musi nas ograniczać! Ta pora roku, pomimo wielu nieudogodnień, oferuje wiele atrakcji. Wystarczy tylko zaplanować podróż, kupić bilety w promocyjnych cenach i wsiąść do SuperPKS, aby dotrzeć do wielu atrakcyjnych, także zimą, miejscowości, takich jak np. Gdańsk. Architektura tego miasta, puste plaże, świeże ryby oraz wszechpanujący spokój, zachęcają do wizyty nawet poza sezonem. Gdańsk, jak i całe Trójmiasto ma jeszcze coś, czego nasze ukochane góry mogą mu pozazdrościć – niezależnie od pory roku, jodu w powietrzu tutaj nie brakuje. A i spacer zimowy brzegiem morza dla osób ceniących sobie przede wszystkim spokój może być bardziej atrakcyjny zimą niż latem.

Jeżeli jednak bardzo brakuje nam narciarskiej przygody to będąc zimą nad morzem zawsze można wybrać się na Łysą Górę w Sopocie. Znajduje się na niej jedyny wyciąg narciarski w Polsce z widokiem na morze! Zimą stok przeżywa prawdziwe oblężenie, a tutejsza infrastruktura spokojnie może konkurować ze stokami na południu Polski. Zapaleni narciarze do dyspozycji mają wyciąg narciarski o długości 286 metrów. To najlepszy dowód na to, że zimową porą, nad morzem, każdy – nawet zapalony narciarz – znajdzie coś dla siebie.

SuperPKS daje możliwość dotarcia w komfortowych warunkach do wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości znajdujących się na trasie Tarnobrzeg-Gdańsk. Wygodną podróż na dłuższej i krótszej trasie zapewnią jej użytkownikom m.in. wygodne fotele, klimatyzowane wnętrze, darmowe wi-fi oraz doświadczeni polscy przewoźnicy – w tym przypadku PKS Tarnobrzeg.

superpks tarnobrzeg gdańsk

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *