Cukiernia Jugo wkrótce w Parku Handlowym Tarnobrzeg

Rodzinna cukiernia Jugo wkrótce otworzy kawiarnię i punkt sprzedaży ciast własnej produkcji w Parku Tarnobrzeg.

cukiernia-jugo-w-parku-tarnobrzeg-2Cukiernia Jugo wyróżnia się produkcją opartą na wyłącznie naturalnych, zdrowych składnikach, które wchodzą w skład tradycyjnych receptur. Do swoich produktów nie dodaje dodatków chemicznych i konserwantów dzięki czemu smak wytwarzanych wyrobów jest wyjątkowy. W ofercie Cukierni Jugo znajdą się również smaczne lody, które zaskakują niebanalnymi rzadko spotykanymi smakami.

Poza tym na klientów czekać będzie świeżo palona kawa sprowadzana z różnych części świata, wyśmienite desery oraz oryginalne przekąski. Dla najmłodszych i najsłodszych gości cukierni czekać będzie kącik zabaw.


Park Handlowy Tarnobrzeg, który zlokalizowany jest przy ulicy Kwiatkowskiego 8 obok placu targowego to popularne w regionie centrum cukiernia-jugo-w-parku-tarnobrzeg-3handlowe z ciekawą i różnorodną ofertą. W parku znajduję się drogeria Hebe, apteka, Delikatesy Centrum, sklep z obuwiem CCC, Martes Sport, największe w regionie salony sieci Pepco i RTV EUR AGD, Dyskont tekstylny YAN, Prymus AGD, sklep z zabawkami Toy Planet , operator komórkowy PLAY, sklepy odzieżowe – Diverse, Gris Souris, Wrangler, Levis, LEE, Diamentowy Optyk, placówka Poczty Polskiej, Kolporter z punktem Lotto oraz outlet Triumph. Do wynajęcia pozostał jedynie 1 nieduży lokal i miejsca przeznaczone na tzw. wyspę. Inwestor zapewnia, że na najemców z ciekawymi pomysłami czekają atrakcyjne warunki.

Artykuł sponsorowany

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *