Kabaret Neo-Nówka w Sandomierzu!

3 lutego Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Sandomierzu. Grupa zaprezentuje swój najnowszy program pod tytułem „Kazik sam w domu”.

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Patkowskiego 2a, o godz. 20:30.

Spektakl potrwa 120 minut. Cena biletów to: 50,60,70 i 80zł sektor VIP. Można je nabyć w Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 20 lub na portalu www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel.: 41 361-80-47 /pn.-pt. 8:00-16:00 lub 601-769-200

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

kabaret neo-nówka sandomierz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *