Tarnobrzeg: Mikołajki w Kinie Wisła – Vaiana. Skarb Oceanu i Przełęcz Ocalonych

Mikołajki kino wisla tarnobrzeg

Kino Wisła w Tarnobrzegu zaprasza na filmowe mikołajki. 6 grudnia od godziny 15 trwać tam będą specjalne seanse dla dzieci.

W specjalnym repertuarze na mikołajki dla najmłodszych Kino Wisła przygotowało animacje „Vaiana. Skarb Oceanu”, a dla troszkę starszych „Przełęcz Ocalonych”. Na małych kinomaniaków czekać będą także niespodzianki.

mikolajki-kino-wisla-tarnobrzeg2

Vaiana: Skarb oceanu: Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami….

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LKFuXETZUsI[/youtube]

Przełęcz ocalonych: Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicz­nym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na wyznawa­ną religię odmówił noszenia broni…

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-I5WBW_W1CM[/youtube]

 

Pełny repertuar Kina Wisła w Tarnobrzegu znajdziecie tutaj: http://tdk.tarnobrzeg.pl/wp/listopad-repertuar-kina-wisla/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *