Tarnobrzeg: Miasto rozbłysło! Nowe świąteczne dekoracje na ulicach [ZDJĘCIA]

świąteczne dekoracje tarnobrzeg

Na ulicach Tarnobrzega czuć już święta! Pojawiły się już i rozbłysły świąteczne dekoracje – w tym kilka nowości jak świetlna brama na placu Bartosza Głowackiego, czy również świecący renifer w pobliżu urzędzie miasta.

To ciąg dalszy zimowego upiększania Tarnobrzega, które rozpoczęło się rok temu. Wówczas po raz pierwszy od kilku lat magistrat postanowił zafundować mieszkańcom nowe uliczne świąteczne dekoracje. I był to strzał w dziesiątkę, bo gdy tylko zapadał zmrok, a one rozbłysły tarnobrzeżanie wychodzili z domów, aby je podziwiać i fotografować się na ich tle. Teraz postanowiono więc pójść za ciosem i dorzucić kilka kolejnych elementów.

Obok znanych już iluminacji, którymi ozdobiono fontanny – na placu Bartosza Głowackiego i placu Surowieckiego (przed siedzibą prezydenta miasta), oraz świetlistej choinka, która stoi na rondzie Juliusza Tarnowskiego – u zbiegu ulic Targowej, Szerokiej i Piłsudskiego pojawił się więc renifer przed urzędem miasta i świetlna brama na rynku. Warto zobaczyć to na własne oczy!

 Świąteczne dekoracje w Tarnobrzegu – zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ukazującej nowe, a także te nieco starsze, świąteczne dekoracje z Tarnobrzega.

świąteczne dekoracje tarnobrzeg

świąteczne dekoracje tarnobrzeg

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *