Raki, małże, karpie – sezonu nurkowy nad jeziorem wciąż trwa! [ZDJĘCIA]

Koniec lata to koniec sezonu plażowego, ale nie nurkowego. Nurkowie z Klubu Płetwonurków LOK TCN Octopus wciąż spędzają sporo czasu w swojej bazie nad Jeziorem Tarnobrzeskim i – oczywiście – pod wodą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedawnej nocnej wyprawy w głąb akwenu. 

Baza Nurkowa „Machów”, prowadzona przez LOK, zlokalizowana jest na zachodnim brzegu jeziora w okolicy cypla. Do Bazy prowadzi droga asfaltowa będąca częścią drogi obwodowej jeziora. Po zjechaniu z Wisłostrady na teren Jeziora Tarnobrzeskiego należy drogą obwodową  kierować się w prawo ok. 1,5km. Dojazd jest dobrze oznakowany. Na terenie Bazy znajduje się parking. W bazie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i nabicia butli. Do dyspozycji nurków są dwie łodzie motorowe, stoły na sprzęt zarówno na lądzie jak i w wodzie, duże wojskowe namioty stanowiące schronienie w razie załamania pogody oraz pomost.

nurkowa2

nurkowa6

nurkowa5 nurkowa4 nurkowa3

Fot: Piotr Pawlik Światło: Witek, Adam

Więcej zdjęć znajdziecie na facebookowym profilu: https://www.facebook.com/www.lokoctopus/photos/?tab=album&album_id=1222099527853356

Więcej informacji o bazie nurkowej „Machów”: http://www.lok-octopus.pl/baza-machow/

1 Comment

  1. GRZEGORZ

    „sezon nurkowy” – sie czyta jak sie cos napisze 😛

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *