Dla kogo bilety na kabaret? Wyniki konkursu!

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na występ Kabaretu Skeczów Męczących – 28 października w Tarnobrzegu! 

Za naszym pośrednictwem można było wygrać dwa bilety na ten spektakl „Pod prądem” w jego wykonaniu. Nagrodzone odpowiedzi na pytanie dlaczego warto wybrać się na niego wybrać to:

Zrzut ekranu 2016-10-10 20.15.04 Zrzut ekranu 2016-10-10 20.17.12

Autorów tych wpisów prosimy o kontakt z naszą redakcją przez Facebooka.

Tych, którym nie udało się wygrać przypominamy, że wciąż można kupić bilety na występ kabaretu. 28.10.2016 – piątek godz. 17:00, Hala widowiskowo-sportowa MOSiR ( ul. Aleja Niepodległości 2).

Kabaret Skeczów Męczących w Tarnobrzegu oferta zakupu biletów

A oto zapowiedź tego wydarzenia:

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca „Pod prądem”. Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *