Mobilna ścianka do wspinaczki znów w Tarnobrzegu! [MIASTO]

Miłośnicy wspinaczki ruszają z akcją promującą głosowanie na zgłoszony przez nich do budżetu obywatelskiego projekt dotyczący zakupu wyposażenia dla Centrum Wspinaczki Górskiej, które niebawem ma powstać w Tarnobrzegu.

Po raz kolejny ściągną do miasta mobilną ściankę, na której każdy chętny będzie mógł spróbować wspinaczki. „Zapraszamy małych i dużych, tych, którzy już się wspinają, i tych, którzy jeszcze nigdy tego nie robili, a chcieliby spróbować, ludzi gór i wszystkich, wszystkich, którzy mają odwagę, by popatrzeć na Tarnobrzeg z góry” – piszą w zapowiedzi tego wydarzenia.

Wstęp wolny! Ścianka będzie dostępna w piątek od godz. 11 do 14, a w sobotę od 11 do 15.

Centrum Wspinaczki Górskiej powstanie obok hali MOSiR. Będzie mieć powierzchnię 10 metrów na 10 i wysokość 20, przy czym wspinać się będzie można maksymalnie na wysokość 18 m. Ścianki do wspinaczki będą znajdować się wewnątrz tej budowli, a także na jednej z jej zewnętrznych ścian. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://tarnobrzeskie.eu/2016/07/21/futurystyczne-centrum-wspinaczkowe-tarnobrzegu-juz-niebawem-miasto/

scianka 2

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *