Finalistki Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego w obiektywie Oliwii Zielińskiej. Ponad 40 zdjęć!

Zapraszamy do obejrzenia ponad 40 zdjęć finalistek Regionalnego Konkursu Piękności „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016”  autorstwa Oliwii Zielińskiej. Wykonano je nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu oraz w Zamku w Baranowie Sandomierskim.

W sumie Oliwia wykonała każdej z finalistek 7 zdjęć. Pozostałe już opublikowaliśmy. Możecie je zobaczyć tutaj: http://tarnobrzeskie.eu/2016/08/18/oto-finalistki-wyborow-miss-jeziora-tarnobrzeskiego-2016-zaglosuj-swoja-faworytke/ W tym samym miejscu możecie też głosować na swoją faworytkę, dając jej szansę na zdobycie tytułu Miss Publiczności.

Finał Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2016 już w sobotę 27 sierpnia na terenie Mariny nad jeziorem. Start godz: 17:30.

Zapraszamy też na facebookowy profil Oliwii Zielińśkiej, gdzie znajdziecie o wiele więcej jej zdjęć: https://web.facebook.com/Oliwia.Zielinska.Photography/.

Fot. Oliwia Zielińśka
Makijaż: Profesjonalne Studio Urody NO1
Stylizacja: Justyna Wesołowska – Atelier GA MON
Realizacja: Monika Stojowska, Agata Rybka, Robert Szulc, Rafał Nieckarz

Grupowe:

Daria Białas:

Natalia Piątek:

Daria Bielenda:

Patrycja Lewandowska:

Izabella Karp:

Anastazja Białek:

Paulina Szałaj:

Weronika Badnarska:

Małgorzata Maziarz:

Edyta Grzybowska: (Niestety w związku z awarią dysku komputera nie dysponujemy obecnie materiałem z sesji zdjęciowej Edyty Grzybowskiej, która była wykonywana jako ostatnia. Fotografie, które tutaj prezentujemy wykonał Rafał Nieckarz.)


Poniżej kilka zdjęć dokumentujących pracę Oliwii autorstwa Agaty Rybki i Rafała Nieckarza (trzy ostatnie):


001000020003000400050006000700080009