Pokaz mody dziecięcej nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Zapraszamy na pokaz mody dziecięcej marki MMDADAK, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia nad Jeziorem Tarnobrzeskim i poprzedzi finał tegorocznej edycji wyborów Miss. Jego organizatorem będzie ekipa tarnobrzeskiego sklepu MisterTOY, w którym można nabyć ubrania tej marki. 

Marka mmdadak już od 25 lat projektuje i produkuje odzież dla dzieci. W Polsce sklepy firmowe z tą marką można znaleźć w Warszawie, Krakowie, Żywcu, Bielsku Białej, Cieszynie, czy Olsztynie, a od 14 maja również w Tarnobrzegu przy ul. Słomki 1 gdzie mieści się jej sklep patronacki. Jest ona popularna również za granicą w Niemczech, Kanadzie, Rosji, Czechach, Węgrzech, Słowacji.

Jeśli szukacie dla swoich pociech oryginalnych, dobrych jakościowo i modnych ubrań, warto odwiedzić sklep MisterToy w pawilonie „Wszystko dla domu” przy ul. Słomki 1 w Tarnobrzegu. Jeśli chcecie aby wasze dzieci były modne i od najmłodszych lat uczyły się dobrego stylu warto ubierać je w ubranka firmy mmdadak – mówi Anna Kowalska, właścicielka sklepu MisterTOY. – Wszystkie ubranka mmdadak szyte są w Polsce z krajowych i importowanych tkanin najwyższej jakości, a dodatki krawieckie pochodzą od renomowanych dostawców. Co sezon firma proponuje ponad 50 kolekcji tematycznych odzieży dla dzieci w każdym wieku, dla dziewczynek i chłopców w rozmiarach od 62 do 158cm. Duża różnorodność fasonów i wzorów pozwoli każdemu wybrać swój styl.

Małe modelki zaprezentują również produkty marki Starpak tj. plecaki, torebki, parasole. Marka Starpak to artykuły szkolne biurowe i papiernicze, które także można nabyć w Sklepie MisterToy w Tarnobrzegu.

dzieci

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *