Nowość od Paintball Tarnobrzeg! Gra dla dzieci już od 7 roku życia!

Paintball Tarnobrzeg, mający swoją siedzibę niedaleko Jeziora Tarnobrzeskiego wyszedł naprzeciw oczekiwaniom dzieci , które chciałyby spróbować swoich sił w tej grze, jaką jest paintball, lecz są za małe na jej tradycyjną formę. Od niedawna oferuje sprzęt do gry dla maluchów, które ukończyły siódmy rok życia. Mogą z niego korzystać także całe rodziny! 

SplatMaster jest systemem pozwalającym na grę w paintball dzieciom od 7 roku życia, a także całym rodzinom. Odpowiednio przygotowany teren do gry oraz markowy sprzęt dla każdego dadzą wam możliwość przyjemnej i bezpiecznej zabawy na poligonie Paintball Tarnobrzeg.

Różnica między tradycyjnym paintballem , a paintballem dla dzieci jest następująca:
– W SplatMaster prędkość wylotowa kulki jest około 3 razy mniejsza, a kaliber kulki to 0,50 cala / w paintballu 0.68 cala. Te dwie cechy wpływają na energię pocisku na poziomie około 1 J /Dżula/, w tradycyjnym paintballu jest to około 12 J.
– Markery nie posiadają butli i są wykonane z lekkiego oraz wytrzymałego tworzywa.
– Trafienie kulką jest odczuwalne, rozbijająca się kulka pozostawia ślad ale nie ma bólu i siniaków!

Wynikiem powyższych różnic jest idealna zabawa dla dzieciaków już od 7 roku życia.

Czas trwania imprezy – max 3 godz. Grę prowadzi doświadczony animator, który wprowadza ciekawe scenariusze ( np. eliminacja przeciwników, obrona flagi i wiele innych).

W skład zestawu wchodzi:
Marker typu SHOTGUN
Maska z podwójną szybką
100 kulek
Obsługa imprezy ( max. 3 godz.)

Cena zestawu 40 zł

Niezależnie od siebie mogą toczyć się tutaj 2 gry – tradycyjny paintball w budynkach dla dorosłych i paintball dla dzieci na terenach zielonych. Istnieje też możliwość zorganizowania ogniska, grilla lub pełnego cateringu.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Paintball Tarnobrzeg (klikając w baner):

button

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *