Schronisko zaprasza na dzień otwarty

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie „Chrońmy zwierzęta” zaprasza wszystkich miłośników czworonogów 18 czerwca br. na dzień otwarty schroniska w Machowie, nad Jeziorem Tarnobrzeskim. 

Schronisko będzie można odwiedzić w godzinach 12 – 16. W programie m. in. bieg na sześć łap, dla dzieci konkurs plastyczny oraz malowanie twarzy, konsultacje z lekarzem weterynarii czy pokaz pierwszej pomocy dla zwierząt. Podczas imprezy będzie prowadzona także zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt.
Do akcji stowarzyszenia przyłączyło się także tarnobrzeskie studio tatuażu Body Ink Tattoo, gdzie tego dnia będzie można wykonać niewielki tatuaż, a dochód z tego zostanie przeznaczony na rzecz schroniska.

Szczegóły dostępne na plakacie.

Więcej informacji o stowarzyszeniu i prowadzonym schronisku można znaleźć na stronie internetowej http://tschztarnobrzeg.jimdo.com/  oraz na Facebooku . Dostępne są tam także informacje o tym, jak można wspomóc schronisko czy jak adoptować psa.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty schroniska, podczas którego może któryś z psiaków znajdzie nową, kochającą rodzinę.

13226978_1086265454768042_7335551483632168881_n

baner sadrakula pho

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *