Biegi charytatywne nad Jeziorem Tarnobrzeskim – 16-21 maja!

Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej wspólnie z wychowankami Domu Dziecka w Tarnobrzegu organizuje w okresie od 16 do 21 maja kolejną odsłonę akcji „Biegamy i pomagamy”.

Jej celem jest zebranie pieniędzy na protezę prawego przedramienia i rączki dla trzyletniego Patryka, Dla zapewnienia optymalnych warunków do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania chłopca niezbędna jest ruchoma proteza, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziny. Mama chłopca nie pracuje, a tato zmaga się z chorobą nowotworową.

Każdego dnia w czasie trwania akcji w godzinach od 17.00 do 19.00, na wyznaczonej trasie nad Jeziorem Tarnobrzeskim, każda chętna osoba, będzie mogła przebiec zadeklarowaną ilość kilometrów. Każdy kilometr to konkretna kwota pieniędzy przekazana na konto Patryka. Istnieje możliwość ustalenia biegania również w godzinach dopołudniowych np. dla szkól czy grup zorganizowanych. Wystarczy powiadomić o takiej potrzebie osobiście bądź telefonicznie (nr tel. (15) 8221951).

Akcja będzie finansowana przez nas sponsorów. Osoby, które chciałby ją wesprzeć mogą też dokonywać wpłat na konto Stowarzyszenia, lub bezpośrednio w kasie z dopiskiem „Biegamy i pomagamy” — Patryk.

1 Comment

  1. Pingback: Gorzycki Klub Karate Kyokushin Bieg charytatywny 20.05.2016 godz. 17:30 (zamiast treningu) » Gorzycki Klub Karate Kyokushin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *