Zgłoś się do festiwalu mROCKfest. Zagraj przed Closterkeller! [MIASTO]

Ruszył nabór zespołów muzycznych do konkursowej część festiwalu mROCKfest, który 1 października odbędzie się w Tarnobrzegu. Gwiazdą imprezy będzie Closterkeller.

mROCKfest ma kilkuletnią tradycję. Jego pierwsze edycje miały charakter wyłącznie koncertowy. Najbardziej aktywne zespoły z regionu tarnobrzeskiego prezentowały się podczas nich w lokalnych klubach. W 2016 festiwal całkowicie zmieni swoje oblicze i nie ograniczy się wyłącznie do koncertów i promocji zespołów muzycznych, ale skonfrontuje ich dokonania w drodze konkursu. Selekcji dokona komisja artystyczna, powołana przez organizatorów. Występy koncertu finałowego oceni specjalnie powołane profesjonalne jury, w skład którego wejdą muzycy oraz przedstawiciele organizatorów. Jury wybierze najlepszych, którym przyzna nagrody pieniężne (ich pula wyniesie 3000 zł). Na zakończenie festiwalu, wystąpi gwiazda wieczoru.

Przegląd jest skierowany do solistów i zespołów muzycznych, bez względu na prezentowany gatunek muzyczny, działających na obszarze województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. W festiwalu mogą wziąć udział zespoły amatorskie, które nie posiadają kontraktów z profesjonalną wytwórnią muzyczną.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w przeglądzie jest prezentacja autorskich utworów. Zgłoszenia i regulamin imprezy na oficjalnej stronie festiwalowej: www.mrockfest.com.pl 

Zgłoszenia przyjmowane będą od 01.05.2016 do 01.08.2016.

mrockfest 2


baner sadrakula pho

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *