Zenek Martyniuk i Akcent w Tarnobrzegu! Już 18-tego maja! [MIASTO]

18 maja na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu wystąpi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Koncert będzie zwieńczeniem tegorocznych Dni Kultury Studenckiej – Juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu.

W środkowy wieczór na tarnobrzeskim rynku wystąpią także zespoły „Le Moor” oraz „Power Play”. Zanim jednak do tego dojdzie w ramach Juwenaliów odbędzie się jeszcze kilka ciekawych wydarzeń: 11 maja – Cross Trening – https://www.facebook.com/events…, 16 maja Zawody strzeleckie –  https://www.facebook.com/events/…, 17 maja – Turniej „Kółko i Krzyżyk” – https://www.facebook.com/events/….

Zenek Martyniuk i Akcent – Przekorny los

[youtube width=”700″ height=”400″]https://www.youtube.com/watch?v=MWilsN_5Y-s[/youtube]

Końcówka roku 2015 wyłania kolejny hit „ Przekorny Los” , który został wykonany podczas festiwalu w Ostródzie popularność jego rośnie z dnia na dzień. (źródło: http://www.zespolakcent.pl/)

Zenek Martyniuk i Akcent – Przez Twe Oczy Zielone

[youtube width=”700″ height=”400″]https://www.youtube.com/watch?v=cxtnot8lY4U[/youtube]

Utwór Przez Twe Oczy Zielone staje się mega hitem w każdym zakątku Polski słuchają go nie tylko dorośli lecz i dzieci , muzyka trafia to kilku pokoleń. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej po wygranym meczu z Irlandią w szatni tańczy w rytm muzyki Zenka. (źródło: http://www.zespolakcent.pl/)


baner sadrakula pho


plakat_Juwenalia_2016_-_dni_kultury_studenckiej

Zenek Martyniuk i Akcent w Tarnobrzegu!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *