Bądź bezpieczny nad wodą! Wygraj rejs motorówką!

Wspólnie z tarnobrzeskim WOPR-em i redakcją Tygodnika Nadwiślańskiego rozpoczynamy letnią akcję informacyjno-edukacyjną skierowaną do najmłodszych mieszkańców regionu.

Lato zbliża się wielkimi krokami i niebawem wielu z nas wypoczywać będzie nad wodą. Warto zadbać o to, aby wypoczynek ten był bezpieczny dla naszych pociech. Dlatego też przez kilka najbliższych tygodni na łamach Tygodnika Nadwiślańskiego będą publikowane informacje i grafiki z poradnika wydanego specjalnie dla nich przez Ministerstwo Sportu i Turystyki – „Bezpieczna woda”..

Warto śledzić kolejne publikacje i zapoznawać się z ich treścią. Niebawem ogłoszony zostanie bowiem konkurs wiedzy dla najmłodszych, w którym będą oni odpowiadać na pytania związane z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Jego zwycięzca w nagrodę będzie mógł popłynąć z tarnobrzeskimi ratownikami w rejs motorówką po Jeziorze Tarnobrzeskim!

„Bądź bezpieczny nad wodą” to wspólna akcja Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Tarnobrzegu, Tygodnika Nadwiślańskiego, portalu o Jeziorze Tarnobrzeskim www.tarnobrzeskie.eu.

bezpieczna

baner sadrakula pho

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *