Sezon golfowy rozpoczęty! Zamkowa Akademia zaprasza! [ZDJĘCIA] [W OKOLICY]

17 kwietnia oficjalnie rozpoczęto nowy sezon golfowy w Zamkowej Akademii Golfa w Baranowie Sandomierskim. Z tej okazji rozegrano pierwszy w tym roku turniej oraz zorganizowano rodzinny piknik.

Przez cały dzień okolice zamku tętniły życiem. Tego dnia każdy mógł spróbować swoich sił w pojedynku z kijem, piłką i dołkiem. Dla gości odwiedzających akademię przygotowano także wiele atrakcji nie związanych z golfem. Byli klauni na szczudłach tworzący różnej figury z długich balonów, było wesołe miasteczko, był pokaz zumby, a także wiele występów artystycznych.

Chcemy, żeby golf kojarzył się z przyjemnością. Stąd tak wiele atrakcji towarzyszących. Uczymy między innymi patowania – podstawowego uderzenia piłki. Zachęcamy rodziców, aby ćwiczyli razem z dziećmi. To ma być rekreacja – tłumaczy Krzysztof Dolecki instruktor w Akademii Golfa działającej przy Zespole Zamkowo – Parkowym w Baranowie Sandomierskim.

golf (38)

golf (24)

O Zamkowej Akademii Golfa: Na czterech hektarach ziemi rozmieszczono cztery dołki. Najkrótszy z nich ma 90 metrów, a najdłuższy 140. Znajdziemy tutaj także Driving Range czyli strzelnicę do trenowania uderzeń piłką do celu i na odległość. Na terenie akademii wydzielono również teren pokryty bardzo niską trawą, gdzie można ćwiczyć wbijanie piłki do dołka oraz miejsca do nauki wybijania piłki z wyższej trawy i piaszczystych zagłębień. Wypożyczyć kije i zapoznać się z panującymi na polu zasadami można w recepcji zamkowego hotelu. Do gry nie jest wymagana zielona karta.

baner sadrakula pho

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *