Kabaret Paranienormalni wystąpi w Tarnobrzegu [MIASTO]

20 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpi kabaret Paranienormalni z programem pod tytułem „Pierwiastek z trzech”. 
Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletów: 60 – 90 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Bufecie – Basen MOSIR al. Niepodległości 2 oraz Biuro Turystyczne POLTUR pl. B. Głowackiego 36 lub na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 799-047-040 lub 608-785-994. Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *