Kolejne atrakcje nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Sprawdź plany stowarzyszenia Esteka!

W 2016 roku stowarzyszenie Esteka będzie realizować trzy projekty nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Jego członkowie będą prowadzić zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży, organizować półkolonię oraz rajd konny. 

Chcemy w ten sposób promować jezioro jako dobre miejsce do wypoczynku – mówi wiceprezes Esteki Robert Kędziora. – Jeśli chodzi o półkolonie to dzieci będą uczyć się żeglować w trzyosobowych grupach, pod okiem opiekunów. Mamy własną łódkę, mamy też odpowiednio przeszkolony personel. W ubiegłym roku prowadziliśmy już takie zajęcia.

Zajęcia nie będą mieć formy kursu. Będzie to raczej połączenie przyjemnego z pożytecznym, a więc wypoczynku nad wodą z nauka żeglowania. W czasie półkolonii Esteka oprócz atrakcji dla dzieci gwarantuje im przede wszystkim opiekę przez 8 godzin dziennie.

Już po raz szósty stowarzyszenie Esteka zorganizuje także rajd konny nad jeziorem. Podobnie jak w poprzednich latach można spodziewać się, że impreza będzie obfitować w różne atrakcje – pokazy jazdy konnej, konkurencje jeździecki, czy różne gry i zabawy dla zawodników.

rajd konny

V Rajd konny nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Fot. www.esteka.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *