III Mistrzostwa w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Rektora PWSZ Tarnobrzeg [ATRAKCJE W OKOLICY]

W sobotę 6 lutego na Stoku w Konarach w gminie Klimontów (powiat sandomierski) odbędą się III Mistrzostwa w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Tarnobrzegu. Portal tarnobrzeskie.eu jest patronem medialnym tej imprezy. 

Organizatorem imprezy jest Samorząd Studencki PWSZ Tarnobrzeg oraz Klub Akademicki AZS PWSZ. III Mistrzostwa w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Rektora PWSZ mają charakter otwarty i przeznaczone są dla amatorów sportów zimowych. Udział w nich jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zwycięzców 6 kategorii w Narciarstwie i Snowboardzie. Dla wszystkich uczestników zapewniają natomiast darmową rozgrzewkę na trasie oraz poczęstunek.

Początek zawodów zaplanowano na godziną 10. Zgłoszenia udziału z zawodach: samorzad@pwsz.tarnobrzeg.pl (z dopiskiem III Mistrzostwa Konary2016). Link do regulaminu i karty zgłoszeniowej: https://docs.google.com/document… Kartę oraz oświadczenie należy uzupełnić odręcznie i przesłać skan, a oryginał dostarczyć w dniu zawodów.

Facebookowy profil III Mistrzostw w Narciarstwie i Snowboardzie o Puchar Rektora PWSZ: https://www.facebook.com/events/186878688333461/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *