Lord Vader odwiedził Jezioro Tarnobrzeskie [ZDJĘCIA!] [WIDEO!]

W weekend nad Jeziorem Tarnobrzeskim można było natknąć się na nietypowego gościa. Akwen odwiedził sam Lord Vader. Pierwsze informacje o jego wizycie otrzymaliśmy od naszych czytelników, którzy nadesłali nam nakręcone przez siebie filmy z jego udziałem, których kompilację możecie zobaczyć poniżej.

Gdy tylko udało nam się potwierdzić, że zdjęcia te są prawdziwe w ślad na Lordem Vaderem ruszyli nasi paparazzi. Oto efekt ich pracy:

Realizacja: B. Myśliwiec, R. Nieckarz i M. Samczak. Fot. B. Myśliwiec

[youtube width=”700″ height=”400″]https://www.youtube.com/watch?v=xHxRn5puEcc[/youtube]

Film „Lord Vader nad Jeziorem Tarnobrzeskim? Przebudzenie mocy!”, a także galeria zdjęć umieszczona na portalu www.tarnobrzeskie.eu we wpisie pod nazwą „Lord Vader odwiedził Jezioro Tarnobrzeskie [ZDJĘCIA!] [WIDEO!]”, (oraz w powiązanych z autorami tych produkcji profilach w mediach społecznościowych) są produkcjami non-profit, stworzonymi przez miłośników Gwiezdnych Wojen z Tarnobrzega.
Wszelkie prawa do wizerunku przedstawionej tam postaci należą do Lucasfilm LTD oraz The Walt Disney Company. Portal www.tarnobrzeskie.eu nie czerpie, ani nie będzie czerpać, żadnych korzyści finansowych z tych produkcji.
Film i zdjęcia nie były autoryzowane ani tworzone we współpracy z Lucasfilm LTD oraz The Walt Disney Company. Zabrania się sprzedaży lub używania ich w celach zarobkowych. Żadne naruszenie praw autorskich nie było celowe lub planowane.

1 Comment

  1. Pingback: Lord Vader nad Jeziorem Tarnobrzeskim! | nadwisla24.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *