Nasze propozycje na weekend. Zlot Hondy, mecz piłki nożnej, koncert jazzowy czy piknik ekologiczny?

W ten weekend znów sporo będzie się dziać w naszym regionie – do wyboru jest miedzy innymi zlot samochodów marki Honda, mecz piłki nożnej, koncert jazzowy czy piknik ekologiczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na sobotę i niedzielę. Mamy nadzieję, że pogoda tym razem nie pokrzyżuje planów organizatorom pikników.

SOBOTA

Honda Podkarpacie zaprasza na imprezę Chill&Grill na terenie Mariny Tarnobrzeg, czyli wielkie grillowanie z okazji zakończenia sezonu 2015. Do Tarnobrzega przyjedzie ponad 100 aut tej marki – zarówno seryjnych, jak i mocno podrasowanych modeli. Impreza rozpocznie się na godzinie 15.

image description

image description

Na tarnobrzeskim stadionie miejskim o godzinie 16 zostanie rozegrany mecz II ligi piłki nożnej pomiędzy drużynami Siarki Tarnobrzeg i Nadwiślanina Góra.

siarka

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Jazzowego Chóru Wytwórni o godzinie 19.00 w Kościele św. Jakuba w Sandomierzu. Wstęp wolny. Jazzowy Chór Wytwórni – jest zespołem składającym się z 25 wokalistów. Repertuar zespołu obejmuje zarówno własne kompozycje, standardy jazzowe, jak  i jazzowe aranżacje współczesne utworów rozrywkowych.

jazzowy-chor-26_09

NIEDZIELA

W parku przed Zamkiem Dzikowskim ma odbyć się odwołany przed tygodniem Rodzinny Piknik Ekologiczny. Wśród atrakcji będą warsztaty modelarskie, artystyczne i kulinarne, pokazy modeli zdalnie sterowanych i pokazy połykaczy ognia. Zorganizowany zostanie także konkursy na przepranie za najfajniejszego bociana. Impreza ma trwać od godziny 12.30 do 19.

rodzinny2

 

Na terenie tarnobrzeskiego Gimnazjum nr 2 odbywać się będzie natomiast II Piknik Rodzinny organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Rozpocznie go masz święta w kościele św. Barbary o godzinie 12.15. Od godziny 14 do 19 na terenie szkoły  będą natomiast odbywać się zabawy i konkursy dal dzieci i dorosłych. Będą występy zespołów muzycznych, pokaz służb ratunkowych i wiele innych atrakcji.

mopr

W parku w Skopaniu od godz. 14.30-18.00 odbywać się będzie PIKNIK EKOLOGICZNY  z okazji uruchomienia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Baranów Sandomierski. W programie m.in.: spektakl ekologiczny, gry i zabawy dla najmłodszych, warsztaty ekologiczne, konkursy z nagrodami, zabawy, piosenki, rozstrzygnięcie konkursu dla szkół oraz wesołe miasteczko. W razie niepogody piknik odbędzie się w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu.

baranow

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *