Trzecia galeria zdjęć z finału Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego. Zdjęcia Agaty Rybki!

Prezentujemy kolejną – już trzecią – galerię zdjęć z niedzielnego finału Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego! Autorem zdjęć jest Agata Rybka.

Przypominamy, że tytuł pierwszej w historii miss jeziora zdobyła osiemnastoletnia tarnobrzeżanka Marika Kolosek. Pierwszą Wiecemiss Karolina Kaczmarczyk z Włostowa, a II Wicemiss Klaudia Kukułka z Tarnobrzega. Finalistki konkursu zaprezentowały się w sukniach ślubnych z Salonu Ślubnego „Krystyna” w Stalowej Woli, w strojach kąpielowych i w kreacjach przygotowanych przez Atelier „GAMON”. Choreografię do finałowych występów przygotowała Justyna Duszkiewicz.

Organizatorami konkursu byli: portal www.tarnobrzeskie.eu, Prezydent Miasta Tarnobrzeg i Marina Tarnobrzeg. Partnerzy wyborów: Atelier „GAMON”, Mariusz Dyszlewski Fotografia, Profesjonalne Studio Urody No1, Zamek w Baranowie Sandomierskim, Klub Płetwonurków Octopus, Tawerna Bocianówka, Drukarnia Nadwiślańska, Optyk Wojciechowscy, Fitneska, Choreograf Justyna Duszkiewicz, Kwiaciarnia Gosia i Pole & Roll.
Honorowy patronat nad konkursem objął Poseł Mirosław Pluta. Patroni medialni wyborów: TVL Telewizja Lokalna, Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański, ITV Wisła.

Fot. A. Rybka – UM Tarnobrzeg:

2 Comments

  1. FazZi

    W jakiej historii?? To „Jezioro” nie ma przecież historii, bo ona dopiero powstaje 😉
    Byłem na wydarzeniu Miss „Jeziora Tarnobrzeskiego” akurat przybyłem na 2-gie wyjście kandydatek do końca. Czarnulka atrakcyjna dziewczyna naprawdę, zwyciężczyni coś wysoka strasznie jak na 18-latkę. Ogólnie impreza na plus, jedynie minus do organizatorów skoro plac zabaw nie został odebrany przez inspektora, a dzieci jednak go przetestowały podczas tej imprezy o ile żadnemu się nic nie stało i oby tak było 😉 to test placu zabaw zaliczony 🙂

    Reply
  2. Pingback: Miss i pierwsza wicemiss nurkowały w Jeziorze Tarnobrzeskim. ZDJĘCIA!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *