Wybieramy Miss Jeziora Tarnobrzeskiego!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego”, organizowanym przez portal www.tarnobrzeskie.eu, wspólnie z Prezydentem Miasta Tarnobrzeg i Mariną Tarnobrzeg.

Wybieramy Miss Jeziora Tarnobrzeskiego oraz pierwszą i drugą Wicemiss. Na zdobywczynie tych tytułów czekają atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać na adres redakcja@tarnobrzeskie.eu zdjęcie wykonane nad Jeziorem Tarnobrzeskim (może też być inne zdjęcie, jeśli później zostanie dosłana także fotografia znad jeziora) oraz wypełniony formularz, którego treść znajdziecie tutaj: FORMULARZ. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu, który jest dostępny tutaj: REGULAMIN.

Nagrody dla Miss:

Sesja fotograficzna nad Jeziorem Tarnobrzeskim wykonana przez fotografa Mariusza Dyszlewskiego w stylizacji przygotowanej przez projektantkę Justynę Gamoń-Wesołowską (Atelier „Gamon”) oraz Profesjonalne Studio Urody No1,

Zaprojektowanie i uszycie sukienki w Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska,

Zabiegi kosmetyczne o wartości 350 złotych oraz na usługi fryzjerskie w Profesjonalnym Studio Urody No1,

Zaproszenie na kolację dla dwóch osób w Restauracji Magnackiej w Zamku w Baranowie Sandomierskim i nocleg zamkowym apartamencie.

Karnet do Fitneski!

Nagroda od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS: Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 25 min, oraz sesja foto-video pod wodą wykonana przez fotografa klubowego.

Nagrody dla I Wicemiss:

Prezent w postaci kreacji z najnowszej kolekcji Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska,

Zabiegi kosmetyczne o wartości 250 złotych oraz na usługi fryzjerskie w Profesjonalnym Studio Urody No1.

Karnet do Fitneski!

Nagroda od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS: Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym  z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 15 min.

Nagrody dla II Wicemiss:

Kupon rabatowy 50% na zakupy w Atelier „Gamon” Justyna Wesołowska,

Zabiegi kosmetyczne o wartości 150 złotych oraz na usługi fryzjerskie w Profesjonalnym Studio Urody No1.

Karnet do Fitneski!

Nagroda od Klubu Płetwonurków LOK OCTOPUS: Intro nurkowanie w pełnym wyposażeniu nurkowym  z instruktorem w Jeziorze Tarnobrzeskim za pośrednictwem Bazy Nurkowej Machów, czas nurkowania około 15 min.

ulotka A6 (2)

Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 17 sierpnia, do godziny 23.00. Pierwszym etapem konkursu będzie głosowanie na portalu www.tarnobrzeskie.eu, które potrwa od 18 sierpnia do 23 sierpnia. Od 8 do 12 kandydatek, które w internetowym głosowaniu zdobędą największą liczbę głosów zostanie zakwalifikowanych do finału, który odbędzie się w Marinie Tarnobrzeg. Zdobywczynie tytułu Miss Jeziora Tarnobrzeskiego oraz I i II Wicemiss wskaże Jury, składające się z przedstawicieli organizatorów i partnerów konkursu.

Partnerami naszego plebiscytu są: Prezydent Miasta Tarnobrzeg, Marina TarnobrzegAtelier „GAMON”, Mariusz Dyszlewski Fotografia, Profesjonalne Studio Urody No1, Zamek w Baranowie Sandomierskim, Tawerna BocianówkaDrukarnia Nadwiślańska, Optyk Wojciechowscy i Kwiaciarnia Gosia.

Honorowy patronat nad konkursem objął Poseł Mirosław Pluta.

Patroni medialni wyborów: TVL Telewizja Lokalna, Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański, ITV Wisła.

 

6 Comments

  1. FazZi

    Skoro miss, to raczej chodzi o miss foto. Proponuję/sugeruję poprawić błąd, bo nie potrzebnie wprowadza się ludzi w błąd. Wybierana będzie miss spoko i ok, tylko foto wykonuje osoba fotografująca i dla takiej osoby także powinien być przewidziany jakiś bonus. Chyba że mowa tutaj o samowyzwalaczu 🙂

    Reply
  2. Pingback: Sobota na plaży. ZDJĘCIA! - Jezioro Tarnobrzeskie

  3. Pingback: Pokazy strongmanów, grup tanecznych, koncerty, loterie i licytacje - wielki koncert charytatywny coraz bliżej!

  4. Pingback: 7 sierpnia nad Jeziorem Tarnobrzeskim zagra KaeN!

  5. Pingback: Zwiększamy pulę nagród w Wyborach Miss! Do wygrania także lekcja nurkowania i podwodna sesja foto-video!

  6. Pingback: Już tylko do poniedziałku czekamy na zgłoszenia do pierwszej edycji Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *