Podsumowanie charytatywnych biegów nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Koniec akcji „Biegamy dla Kacperka”

Zakończyła się charytatywna akcja tarnobrzeskiego Stowarzyszenie Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Biegamy dla Kacperka”. 

Od 8 do 14 czerwca każdy chętny mógł przebiec zadeklarowany wcześniej dystans po drodze okalającej Jezioro Tarnobrzeskie i zarobić w ten sposób pewną sumę pieniędzy na rehabilitację i zakup protezy nogi dla niespełna dwuletniego Kacperka. Z tej skorzystało aż 1798 osób. Przebiegły one w sumie 11771 kilometrów!

Akcja „Biegamy dla Kacperka” w liczbach:

Liczba przebiegniętych kilometrów w czasie całej akcji + osoby:

11.751 km         1.798 osób

Najwięcej wybieganych kilometrów osób indywidualnych: Beata Łabisz 101 km, Kinga Kopeć 100 km, Edyta Gwoździowska 85 km, Jurand Dul 74 km, Jacek Kuliga 70 km, Robert Chmiel 69,5 km.

Najmłodszą uczestniczką biegu była  Hania Gołąbek (niecałe dwa lata) – 6 km

Najstarszy uczestnik biegu p. Adam Szajda lat 69 – 30 km

Najwięcej wybieganych kilometrów grup zawodowych:, 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny – 699 km, Państwowa Straż Pożarna w Tarnobrzegu – 417 km, Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu – 171 km, pacownicy Domu Dziecka SPPOW w Tarnobrzegu:, 146,5 km (najwięcej dyrektor  69,5 km, dzieci z domu dziecka: 224 km.

Biegające grupy zorganizowane: 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny, Państwowa Straż Pożarna w Tarnobrzegu, Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu, Straż Miejska w Tarnobrzegu, Ochotnicza Straż Pożarna Trześń, Ochotnicza Straż Pożarna Sobów, Ochotnicza Straż Pożarna Mokrzyszów, TSA Sandomierz, Sprint Gorzyce, Stalowowolski Klub Biegacza, Delfin Tarnobrzeg, KS Siarka juniorzy w Tarnobrzegu, Body Mors Tarnobrzeg.

Młodzież i dzieci ze szkół: Gimnazjum Nr 3 w Tarnobrzeg, Gimnazjum Nr 2 w Tarnobrzegu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Tarnobrzegu, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu, Gimnazjum w Sokolnikach, Szkoła Podstawowa w Radoszkach, Szkoła Specjalna w Tarnobrzegu, Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tarnobrzegu, Liceum Ogólnokształcące „Mały Książe” Tarnobrzeg, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Tarnobrzegu, Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Tarnobrzegu, Społeczna Szkoła Podstawowa w Tarnobrzegu, Gimnazjum Nr 1 w Tarnobrzegu.

SPONSORZY:

Bogdan Panek ze Skopania, Firma Budowlana  „SKOBUD” w Tarnobrzegu, Teltar Kobielski i Sech sp. j. w Tarnobrzegu, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, WORD ADVENTURE TEAM  w Tarnobrzegu,  Halina Chojnacka Kancelaria Notarialna w Tarnobrzegu, Sławomir Posłuszny Kancelaria Notarialna w Tarnobrzegu, Monika Tęcza-Wąsik Kancelaria Notarialna w Tarnobrzegu, Kazimierz Rejniak z Tarnobrzega, M&T Mariusz Twaróg z Tarnobrzega, Dariusz Gryszun z Krakowa, Rodzina Sałek z Tarnobrzega, Szymon Szczucki z Jednostki Wojskowej z Sandomierza, Agnieszka i Michał Surowiec z Nowej Dęby, Łukasz i Justyna Świerkula z Tarnobrzega, Elita Władysław Paczkowski z Tarnobrzega, 1 wpłata anonimowa.

Apel organizatorów (Stowarzyszenia Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej): Prosimy ludzi dobrej woli o pomoc w dalszej zbiórce pieniędzy. W dniu 15.06.2015 Stowarzyszenie SPPOW w Tarnobrzegu przekazało  rodzicom Kacperka symboliczny czek gotówkowy na kwotę 4000 zł oraz czek bez pokrycia w kwocie 1875,50 zł.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *